Yepyeni bir hayata merhaba demenize sayılı günler kala, hem basılı hem de dijital ortamda edineceğiniz bu mutlu anınıza dair fotoğraflara ne dersiniz? Nikâh, kına ve düğün gecenizden tümüyle bağımsız olarak, sadece düğün dış çekimi hizmetimizle siz de unutulmaz hatıraları bir ömür boyu koruyabileceksiniz.

İstanbul’un tarihi dokusunda veya doğal güzellikleri arasında mutluluğunuza atacağınız ilk adımın karelerini profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Yılların deneyimiyle siz değerli çiftlerimize özel kompozisyonlar yaratıp özgün fotoğrafları sizler için hazırlıyoruz. Piyasa koşullarında en makul çözüm ortağınız olup hem bütçeniz hem de ayrıcalıklı hissetmeniz için buradayız.

Düğün tarihinizden önce uygun kombinler ile ve düğün gecenizden sonra ise istediğiniz uygun günde gelinlik ve damatlıkla gerçekleştireceğimiz çekimler, hem sizin kişiliğinizi yansıtacak hem de İstanbul’un ruhunu fotoğraf karelerine taşıyacak. Tarihi yapılar arasında, turistik mekanlarda, doğal alanlarda ve şehrin içindeki enfes sokaklarda yapılabilecek çekimlerde karar tümüyle size ait olacak.

Düğün dış çekiminizin ilk etabı çekimin yerini belirlemek. Bugüne dek oluşturduğumuz zengin portfolyodan esinlenerek sizin tercihleriniz ve bizim önerilerimizle dış çekim için uygun mekanları belirliyoruz. Birden fazla yere gidip farklı kompozisyonlar oluşturmak ve düğününüze özgü farklı fotoğraflara sahip olmak ancak bu kadar kolay olabilir. Galata’nın şahsına münhasır sokakları mı dersiniz, yoksa Kız Kulesi’ne sırtınızı verip Üsküdar sahilinde aşkınızı fotoğraflamak mı?.. Emirgan Korusu’nun enfes ortamına dahil olmak mı veya Adalar’a gidip hem şehri hem tarihi hissetmek mi? İstanbul büyük bir dünya ve siz de dünya evine girerken yaşayacağınız bu şehirde unutulmaz hatıraları hak ediyorsunuz. Ayrıcalıklı çiftlerden olmak ve en güzel dönüm noktanızı taçlandırmak için şimdi bizimle iletişime geçin…