En Uygun Fotoğrafçılar
Bilindiği üzere piyasada pek çok fotoğrafçı mevcut. En uygun fotoğrafçıları arıyorsanız, iyi değerlendirmeniz gerekir. Çünkü düğün, nişan ve kına gibi özel anlarınız başınıza bir kere gelecektir. Bu süreç içerisinde ileride pişman olmamak için en uygun fotoğrafçıları seçerken dikkatli olmanız gerekir.

En Uygun Fotoğrafçılar

En Uygun Fotoğrafçıları Seçerken Neye Dikkat Edilmeli?
En uygun fotoğrafçıları seçerken sundukları kaliteye albüm ve paketlere göz gezdirebilirsiniz. Bunlar size biraz fikir verecektir. Ayrıca çekilecek mekana bakabilirsiniz. Bildiğiniz üzere fotoğraf dış çekim yaptırırken pek çok alan mevcut. Fotoğraf dış çekimi yaptıracağınız bir yer belirlemediyseniz ücretsiz alanları tercih etmeniz maaliyeti biraz daha düşürecektir. Aksi taktirde fotoğraf dış çekimi yaptıracağınız yer ücretli olursa fiyat biraz daha artacaktır. Bunun sebebi de seçtiğiniz alana giriş ücreti istenmesidir.

Fotoğraf Dış Çekimi Fiyat Hesaplaması
Fotoğraf dış çekimi fiyat hesaplaması yapılırken fiyatı genel olarak belirleyen şeyler şunlardır; Öncelikle seçtiğiniz albümün kalitesi fiyatı bilerler. Daha sonra seçtiğiniz paketler, örneğin; 1 adet büyük albüm 2 adet küçük albüm veyahut 1 adet büyük 2 orta boy 2 cep albümü. Veya 1 adet büyük albüm. İsterseniz hiç albüm istemeyip dijital olarak da fotoğrafları teslim almanız mümkün. Ayrıca fotoğraf dış çekimi yaptırdığınız alanın ücreti de fiyata ek olarak ilave edilmektedir. Tabi ücretli bir alanda yaptıracaksanız. Ayrıca fotoğraf dış çekimi fiyat hesaplaması yapılırken uygulanan shop ücreti de fiyata yansıtılabilmektedir. Fotoğraf dış çekimi fiyatını belirleyen tüm bu ekipmanlar olsa da fotoğrafçının emeğinin de bir karşılığı var. Bu da tabi ki 2 saatlik bir çekimden sonra yaptığı shop ve albüm tasarımı işlemleridir.

Fotoğraf dış çekimi yaptırırken uygun olması tabi ki önemli bir tercih nedeni fakat o günü bir kere yaşayacağınızdan dolayı iyi bir fotoğrafçı bulmanız da yararınıza olacaktır. Bu konuda gerek fiyat konusunda gerekse iyi bir albüm hazırlama konusunda size yardımcı olabiliriz.
Bizimle iletişime geçebilmek için iletişim bölümüne tıklayabilirsiniz.