Her yeni çekim bizi bir tık öteye götürmeyi başardı.

Uzun yıllar süren eğitim ve öğretim döneminin ardından 2017 yılının sonunda gazetecilik öğrenimini tamamlayarak fotoğrafçılık kursuna başladık. Kursu tamamladıktan sonra amatör olarak fotoğraf çekmeyi bırakarak, profesyonel anlamda ilk çekimlerimizi yapmaya başladık.

 

Çekimlerimizi nasıl mı yapıyoruz?

Çekimlerimizi genellikle iki veyahut üç kişi yapmaktayız. Çekim yerine gitmeden bir iki gün önceden gelin ve damat adaylarımızla görüşmeyi uygun bulmaktayız. Bunun sebebi ise; çekim sırasında heyecan, utangaçlık gibi duyguların önüne geçerek en iyi fotoğraf karesinin çıkarmak. İlk kez gördüğünüz birine fotoğraf çektirirken biraz heyecan yapabilirsiniz fakat ikinci kez gördüğünüz birine fotoğraf çektirirken daha rahat olursunuz. Bu da fotoğraflarda daha rahat çıkmanızı sağlar.

Ek olarak çektiğimiz fotoğrafların bir kısmını ana sayfa ve galeri bölümünden görebilirsiniz.  Diğer bir kısmını ise modellerimizin onayının olmaması sebebiyle yayınlamamaktayız.

 

VIZYONUMUZ 

Ekip olarak daha iyi çekimler ortaya koymak ve modellerimize daha kaliteli fotoğraflar sunmak.

 

MISYONUMUZ 

İki Hayat Ekibi olarak, 2019 yılının başında çıktığımız bu yolda, gelin ve damat adaylarına kaliteli fotoğrafları uygun fiyatlara sunarak bir nevi düğün hediyesi yapmak.