Siz de en özel günlerinizi ölümsüzleştirmek istiyorsanız, aradığınız adrestesiniz. İstanbul’da bulunan stüdyomuzda veya özel gününüzü gerçekleştireceğiniz mekanda profesyonel ekip ve ekipmanla hizmetinizdeyiz.

Düğün, nişan, kına, doğum günü, evlilik teklifi, sünnet, doğum ve sizin için unutulmaz olan diğer tüm özel günlerinizde eşsiz karelere sahip olabilirsiniz. İsteğinize göre, tümüyle spontane gerçekleştirilebilen ve konuklarınızın (sevdiklerinizin) farkında bile olmayacağı çekimler mümkün. Örneğin sürpriz bir evlilik teklifinden, misafirlerin en doğal hâllerini yansıtan kına çekimine kadar geniş bir yelpazede isteklerinizi gerçekleştirebiliyoruz.

Özel gün fotoğrafçılığında İstanbul’da en iddialı stüdyo olduğumuzu belirtmek isteriz. Edinmiş olduğumuz mutlu müşterilerimiz ve uzun süredir kazandığımız deneyimimiz en büyük referansımız. Sizi de mutlu müşterilerimizden biri yapmak için parmağımız deklanşörde bekliyoruz…

Özel gün fotoğrafçılığı, vesikalık fotoğraf çekmekten çok daha fazlası ve sizlerin de beklentisinin bu olduğunu biliyoruz. Bu yüzden en son çıkan teknolojik olanaklardan (ekipmandan bilgisayar programına kadar) sanatsal bir yaklaşıma kadar geniş perspektifte hareket etmemiz gerektiği bilincindeyiz. Sizin özel olarak gördüğünüz gün, bizim için de özeldir. Bu yüzden de en özgün ve en doğal şekilde fotoğraflanması, fotoğraf karelerinde olumsuz bir teknik hatanın bulunmaması için özen gösterdiğimizi belirtmek isteriz.

Ailenizle veya sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz en özel anınızı yıllar boyu muhafaza etmek ve belki sosyal medya hesabınızda, belki de evinizin en güzel köşesinde paylaşmak isteyebilirsiniz. Bu yüzden hem basılı olarak hem de dijital ortamda fotoğraflarınızı alabilirsiniz. Siz de şimdi iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilir ve yaklaşan o muazzam gün için bizi de programınızın bir köşesine dahil edebilirsiniz.